AÇIKLAMA | Yalı Stadı Hakkında

AÇIKLAMA | Yalı Stadı Hakkında

AÇIKLAMA | Yalı Stadı Hakkında

Özellikle sosyal medyada oluşan Karşıyaka Yalı stadı ile ilgili bilgi kirliliğinin önüne geçmek adına açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur.

Karşıyaka Yalı stadı ile ilgili davada Danıştay 13. Dairesinden nihai karar beklenmektedir. Kararın stadımız lehine çıkması durumunda inşaat kaldığı yerden devam edecektir. Aksi bir durumda ise yetkili merciler çok kısa bir zaman içinde yeni ihale sürecini başlatacaklardır.

Mevzu bahis diğer stat ihalesi iptal edilip yeniden ihale sürecine girilmiştir. Dolayısıyla iki stadın işleyen prosedürlerinde farklılık vardır.

Yönetimimiz bu sürecin bir an önce tamamlanıp camiamızın hak ettiği stadına kavuşabilmesi için gerekli girişim ve gelişmeleri aralıksız sürdürmektedir.

Sonuç olarak son günlerde sosyal medyada K.S.K. divan kurulunun ve yönetiminin bu konu ile ilgili çalışma yapmadığını ima ederek kişisel prim yapma sevdasındaki bazı kesimlere hatırlatmak isteriz ki, K.S.K. her platformda layığı ile temsil edilmekte ve K.S.K. çıkarlarına olan her konu azami hassasiyetle takip edilmektedir.

SAYGILARIMIZLA,

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DİVAN KURULU VE YÖNETİM KURULU

Haber Fotoğrafları

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.