Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 0 - 3 Diyarbekirspor

Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 0 - 3 Diyarbekirspor

Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 0 - 3 Diyarbekirspor

2017-2018 sezonu hazırlıklarını Afyon’da sürdüren Karşıyakamız ikinci hazırlık karşılaşmasında 3. Lig ekiplerinden Diyarbekirspor ile mücadele etti. Birçok genç oyuncumuzun forma şansı bulduğu müsabaka 3-0’lık yenilgimiz ile sonuçlandı.

Ekibimiz sahaya; Erhan Erentürk, Metin Peker, Özgür Güler, Mustafa Değirmenci, Onur Kıntaş, Arif Cılak, Harun Atalay, Ali Say Tayfun Pektürk, Can Erdem, Hakan Kuş ilk 11’i ile çıktı.

7. dakikada savunmamızın arkasına sarkan Vedat Budak, topu ağlara gönderince yeşil kırmızılılarımız 0-1 geriye düştü. Orta saha mücadelesi şeklinde geçen ilk yarıda dakikalar 44’ü gösterirken köşe vuruşundan gelen topa yükselen Mehmet Özdıraz farkı ikiye çıkardı ve devrenin skorunu belirledi: 0-2.

İkinci yarıya Arif Cılak, Mustafa Değirmenci, Harun Atalay, Özgür Güler ve Hakan Kuş’un yerine Abdulhamit Yıldız, Mustafa Aşan, Muhammet Fatih Öztekin, Anıl Çıracı ve Mahmut Temür ile başlayan Karşıyakamız oyunda topu ayağında tutan taraf oldu. Temsilcimizde 65. dakikada Can’ın ve Tayfun’un yerine Battal Demirbilek ve Mahir Aydın, 77’de Onur’un yerine Selim Çelik ve 84’te Ali’nin yerine Barış Çelik oyuna dahil oldu. 89. dakikada bir gol daha bulan Diyarbakır temsilcisi karşısında ekibimiz sahadan 3-0’lık yenilgi ile ayrıldı.

Karşıyakamız son hazırlık maçında Perşembe günü 24 Erzincanspor ile karşılaşacak.

Haber Fotoğrafları

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.