Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 2 - 2 Anagold 24Erzincanspor

Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 2 - 2 Anagold 24Erzincanspor

Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 2 - 2 Anagold 24Erzincanspor

2017-2018 sezonuna hazırlık kampını Afyon’da sürdüren Karşıyakamız, buradaki son hazırlık karşılaşmasında 3. Lig ekiplerinden Anagold 24Erzincanspor ile mücadele etti. Müsabaka 2-2’lik eşitlik ile sonuçlandı.

Ekibimiz sahaya; Mehmet Aksoy, Metin Peker, Abdulhamit Yıldız, Anıl Çıracı, Onur Kıntaş, Arif Cılak, Mustafa Aşan, Mahmut Temür, Ali Say, Battal Demirbilek ve Can Erdem ilk 11’i ile çıktı.

Topu ayağında tutarak oyunun kontrolünü sağlayan yeşil kırmızılılarımız hücumda Battal, Ali, Can ve Mahmut ile pozisyonlara girse de top ağlarla buluşmayınca ilk yarı 0-0’lık eşitlik ile sonuçlandı.

Temsilcimiz ikinci yarıya değişiklik yapmadan başlarken 60. dakikada Gökhan Çakır takımını öne geçirdi: 0-1. 61. dakikada Arif’in yerine Harun Atalay, 67. dakikada Can’ın yerine Hakan Kuş, 70. dakikada Mahmut’un yerine M. Fatih Öztekin, 74. dakikada ise Onur’un yerine Mustafa Değirmenci oyuna dahil oldu. Dakikalar 79’u gösterdiğinde ceza alanı içerinde topu filelerle buluşturan Harun 1-1’lik eşitliği sağlarken 86’da Serkan Yola penaltıdan bulduğu golle Erzincan temsilcisini yine öne geçirdi: 1-2. 88’de Hakan’ın ceza alanında yerde kalmasıyla bu defa penaltı kazanan yeşil kırmızılılarımız oldu. Topun başına gelen Battal, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturmayı başarınca mücadele 2-2’lik eşitlik ile sona erdi.

Karşıyakamız yarın İzmir’e dönerek iki günlük izin yapıp Pazartesi günü Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

Haber Fotoğrafları

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.