Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 4 - 3 Bergama Belediyespor

Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 4 - 3 Bergama Belediyespor

Hazırlık Karşılaşması | Karşıyaka 4 - 3 Bergama Belediyespor

Profesyonel Futbol Takımımız sezon öncesi hazırlıkları kapsamında 3. Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor ile karşılaştı. İlk yarısı 2-2’lik eşitlik ile biten mücadele 4-3’lük galibiyetimiz ile sonuçlandı.

Ekibimiz sahaya; Mehmet Aksoy, Mahir Aydın, Hakan Kuş, Mahmut Temür, Arif Cılak, Özgür Güler, Ali Say,  Selim Çelik, Abdulhamit Yıldız, Harun Atalay, Mustafa Değirmenci ilk 11’i ile çıktı.

4. dakikada Bergama Belediyespor Resul Timurlenk ile öne geçerken 21. dakikada orta alanda topu kazanan Hakan Kuş, topla birlikte ilerledi. Yay üzerinden plasesini gönderen Hakan topu köşeden ağlarla buluşturmayı başardı. 39’da genç oyuncumuz Mehmet Selim’in mücadelesi ile topu kazanan takımımızda yayda topla buluşan Mahmut güzel bir plase ile skoru 2-1’e getirdi. 44. dakikada Ulaş Sarı’nın attığı golle ilk yarı 2-2’lik eşitlik ile sonuçlandı.

İkinci yarıda Teknik Direktörümüz Atilla Güneş, Harun Atalay dışında tüm kadroyu değiştirerek yerlerine Erhan Erentürk, Anıl Çıracı, Muhammet Fatih Öztekin, Metin Peker, Onur Kıntaş, Batuhan Çalışkan, Mustafa Aşan, Can Erdem, Battal Demirbilek ve Tayfun Pektürk’ü oyuna aldı.

51. dakikada ceza alanında topu önünde bulan Harun Atalay takımımızı 3-2 öne geçirdi. 58. dakikada Bergama ekibinde yine Resul sahneye çıktı: 3-3. Dakikalar 60’ı gösterirken Battal Demirbilek’in savunma arkasına attığı topta rakip oyuncuları iyi bilek hareketleri ile geçen Can Erdem düzgün bir vuruşla skoru 4-3’e taşıdı. Temsilcimizde 63. dakikada Harun’un yerine Görkem Kınay, 72. dakikada Batuhan’ın yerine Barış Çelik oyuna dahil oldu. Kalan sürede başka gol olmayınca Karşıyakamız ilk hazırlık mücadelesinden 4-3’lük galibiyetle ayrıldı.

Haber Fotoğrafları

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.