İZMİR MİLLETVEKİLİ HAMZA DAĞ KULÜBÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İZMİR MİLLETVEKİLİ HAMZA DAĞ KULÜBÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İZMİR MİLLETVEKİLİ HAMZA DAĞ KULÜBÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İzmir Milletvekili Sayın Hamza Dağ kulübümüzü ziyaret etti.

Başkanımız Fatih Diniz, 2. Başkanımız Cenk Karace ve As Başkanımız Turhan Gürsel Urhan İzmir Milletvekili Sayın Hamza Dağ'ı karşıladı.

Ziyarete, AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Abdullah Mertoğlu'da eşlik etti.

Yeni seçilen yönetime çalışmalarında başarılar dileyen Hamza Dağ, ''İyi günlerde olduğu gibi kötü günlerdede kulübün yanındayım. Öncelikli olarak futbol takımının ligde kalmasını temenni ediyorum. İnşallah oynanacak olan 15 maçta iyi sonuçlar alınır'' dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü'ne her zaman elinden gelen desteği vereceğini vugulayan Dağ, '' Stat çalışmaları hakkında gerekli açıklamaları yaptım. CHP İzmir Milletveklleri'ne başlamış olan bu yatırımların, tartışma ortamından uzak bir şekilde bitirilmesi gerektiğini söyledim. Açılmış olan davalar var. Süreci hep birlikte izleyip göreceğiz'' diye konuştu.


Ziyaretten ötürü memnuniyetini belirten Başkanımız Fatih Diniz, '' İzmir Milletvekilimiz Hamza Dağ her zaman kolay ulaştığımız ve kulübümüzün yanında olan vekillerimizden biridir. Karşıyaka Stadı, Karşıyaka Spor Kulübü için hayati bir projedir ve kulübümüzün geleceğidir. Bu nedenledir ki İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Karşıyaka Belediye Başkanımızın da bu anlayışla gereken hasasiyeti göstererek, projenin devamı için mevcut davayı geri çekeceklerine dair olan inancımız tamdır.'' dedi.


Ziyaret, İzmir Milletvekili Hamza Dağ'a, Başkanımız Fatih Diniz'in forma hediye etmesi ile sonlandı.KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.