TÜRKİYE LASER ŞAMPİYONASI BU YIL KSK YELKEN TESİSLERİMİZDE

TÜRKİYE LASER ŞAMPİYONASI BU YIL KSK YELKEN TESİSLERİMİZDE

TÜRKİYE LASER ŞAMPİYONASI BU YIL KSK YELKEN TESİSLERİMİZDE

Türkiye Yelken Federasyonu’nun yaklaşık otuz yıldır her sene düzenlediği Türkiye Laser Şampiyonası bu yıl KSK Yelken Şubemizin ev sahipliğinde düzenleniyor.


KSK’nin ev sahipliğinde 9 Eylül-13 Eylül 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan şampiyona Laser Standart, Laser Radial ve Laser 4,7 sınıflarında yapılacak. Türkiye Yelken Federasyonu yarış takviminde yer alan bu şampiyona ayrıca ISAF DÜNYA ŞAMPİYONASI için Seçme Yarışı kriterinde olacaktır.

 

Yarışmanın 9 Eylül 2015 tarihinde düzenlenecek olan ilk etabı 9 EYLÜL Belediye Kupası olarak adlandırıldı ve dereceye giren sporculara ödüllerini aynı günün akşamında düzenlenecek ödül töreninde Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar takdim edecek.

 

Geçen yıl Samsun’da düzenlenen ve kulübümüzü temsil eden Barbaros Hekimoğlu’nun gümüş madalya kazandığı şampiyonaya bu yıl Türkiye genelinden kırka yakın kulüp ve yüz yirmiye yakın sporcu katılıyor.

 

Yarışmanın son günü olan 13 Eylül 2015 Pazar , saat 18:00’de düzenlenecek olan ödül törenine, dereceye giren sporcuların ödüllerini vermek üzere, davetli bulunan İzmir Valisi Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ve İzmir İl Spor Müdürü Mehmet Baykan’ın katılımları bekleniyor.

 

Karşıyaka Yelken Tesislerinde düzenlenecek şampiyona süresinde ve ödül töreninde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

 

Karşıyaka Yelken

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.