Yönetim Kurulu Başkanı’mız Turgay Büyükkarcı'nın açıklaması

Yönetim Kurulu Başkanı’mız Turgay Büyükkarcı'nın açıklaması

Yönetim Kurulu Başkanı’mız Turgay Büyükkarcı'nın açıklaması


‘‘ İstanbul deplasmanında Beşiktaş Sompo Japan’a kaybetmiş olduğumuz müsabakada mağlubiyetten çok sahada sergilemiş olduğumuz takım olgusundan uzak görüntü, şahsımı ve tüm yönetim kurulu üyelerimizi maalesef üzmüştür.

Göreve geldiğimiz günden bu güne özellikle takımın sezon başında maruz kaldığı olumsuzlukları da düşünerek yaklaşımlarımızda uyarıcı, yapıcı ve onarıcı olmaya çabalasak ta sorumluluklarımızı yerine getirmede ve verdiğimiz sözleri tutmada kararlı durmuş olsak ta, özellikle kırmızı çizgilerimizde karşılığını maalesef göremediğimiz kanısındayım.

Unutulmamalıdır ki hiçbir kimse Karşıyaka Spor Kulübü’nün ve özellikle ay yıldızlı armanın üzerinde değildir, olamazda!. Uyarı ile çözemediklerimiz maalesef ki ceza ile aşılacaksa; olması gereken hak edildiği şekilde yapılacaktır.

Önümüzde normal sezonun tamamlanmasına 3 maç kalmış olup öncelikle Cuma günü evimizde oynayacağımız Sakarya Büyükşehir Basketbol maçını ve ardından kalan iki maçımızı kazanarak, ligi ulaşabileceğimiz en iyi yerde sonlandırmak gayesindeyiz.

Turgay Büyükkarcı

Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı

KSK.ORG.TR Tüm Hakları Saklıdır, Copyright 2015. Tasarım ve Programlama : Ünlem Bilişim.