Ayşegül Girgin, Canlı Yayında Taraftarlarımızın Sorularını Yanıtladı

Kadın Voleybol Takımımızın önemli isimlerinden Ayşegül Girgin, @ksk_voleybol Instagram hesabımızın canlı yayınına katıldı.

Can Akerdem moderatörlüğünde gerçekleştirilen canlı yayında Ayşegül Girgin, taraftarlarımızdan gelen soruları içtenlikle yanıtladı. Voleybola 7 yaşında Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Spor Okulu’nda başladığını belirten Girgin, A takıma yükselme sürecinde o dönem yeşil kırmızılı formamızı giyen Özlem Özçelik, Arzu Göllü, Neriman Özsoy gibi isimlerin kendisini kamçıladığını söyledi.

Ayşegül Girgin’in yayında söylediklerinden satır başları şu şekilde;

“İki sezon önce büyük bir sakatlık yaşadım. Benim için zor bir dönemdi. Takımımız çok iyi gidiyordu ve onları yalnız bırakmış gibi hissettim. Sakatlık sürecimi atlatmamda öncelikle rahmetli Bülent Zeren, yönetimimiz, takım arkadaşlarım, ailem ve taraftarımız bana çok destek oldular.” 

“Bu sezon oynadığımız Göztepe maçını hayatım boyunca unutamayacağım. Dolu tribünler ve salondaki ambiansa bizim güzel oyunumuzda eklenince tarihe geçen bir maça imza attık.”

“Sultanlar Ligi’nde bir sezon oynamak bana çok büyük tecrübe kazandırdı. Ardından yeniden yuvama dönmek ise çok güzeldi. Karşıyaka’yı ve büyük Karşıyaka taraftarını çok özlemişim”

“Karşıyaka’da oynadığım için Karşıyakalı olmadım, Karşıyakalı olduğum için Karşıyaka’da oynuyorum. Burada oynamanın duygusu tarif edilemez. Maç bitince taraftara koşmak, o heyecanı yaşamak bambaşka bir duygu. “

“Altyapımıdaki sporcularımız öncelikle voleybolu severek ve isteyerek oynamalılar. Hiçbir antrenmanı kaçırmadan sürekli çalışmalılar ve antrenörlerini dinlemeliler. Tüm bunlar birleşince sonucunda güzel yerlere geleceklerdir.”

Images
Date:13.06.20
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.