Basketbol Şubemizde Devir Teslim

Başkanımız Turgay Büyükkarcı’nın da katılımıyla düzenlenen yemekte bir araya gelen Basketbol Şubesi, hem eski başkanına teşekkür etti, hem de yeni başkanına hayırlı olsun dedi.

2019-2020 Basketbol sezonunda şube başkanlığı görevini yürüten Sn. Ahmet Eriş, yeni sezonda görevini son 12 yıldır çeşitli dönemlerde Ana Yönetim ve Şube Yönetiminde görevler almış olan Dr. Cem Karas’a devretti. 

Ahmet Eriş, şube yemeğimizde şu açıklamalarda bulundu:

“2019-2020 sezonu çok güzel başlamıştı fakat corona yüzünden istediğimiz kupayı veya kupaları alamadık. Neticesinde hep birlikte güzel bir dönem geçirdik. Bundan sonra da ümidimiz 2020-2021 sezonunda bu kez COVID-19’a takılmadan bu süreci Cem başkanımızla birlikte nihayete erdirmektir. Cem kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum. Hepimiz için hayırlı olsun.”

Dr. Cem Karas ise şube yemeğimizde geleceğe dair şu ifadeleri kullandı:

“Geçen sezon özellikle Avrupa’da ve ING Basketbol Süper Ligi’nde çok başarılı bir sezon geçirdik. Bu sezonki hedefimiz tabii ki sezonu kupalarla tamamlayabilmek. 2009 yılında basketbol şubesinde yer alarak başladığım ve farklı dönemlerde Ana Yönetim Kurulu üyeliği de dahil olmak üzere farklı görevlerde aldığım kulübümde, Ahmet Eriş’ten devraldığım şube başkanlığı görevini en iyi şekilde yerine getirmek gayesindeyim. Sadece sahada değil saha dışında da yenilikler getirmeye ve özellikle sağlığın çok önem kazandığı bu dönemde, yeni yapılanmalar için planlarımızı Turgay Büyükkarcı önderliğinde hep birlikte hayata geçirmek için çabalayacağız.”

Images
Date:11.08.20
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2020 DOGO Tech. All rights reserved.