Ece Kozdere: “Bugünlere Karşıyaka Sevgisi ve Kültürüyle Geldik”

Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Ece Kozdere taraftarlarımızın sorularını canlı yayında yanıtladı.

Koronovirüs nedeniyle ülkemizde yaşanan süreçte taraftarlarımızın sorularını yanıtlayan Ece Kozdere, sezonun tamamlanmış olmasına rağmen evde takım kondisyonerimiz, Çağlar Bilginer’in özel programıyla tüm takımın çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Karşıyaka taraftarının arkalarında olduğu sürece maçlara 1-0 önde başladıklarını belirten Kozdere: “Kemikleşmiş bir voleybol taraftarımız var ama biz gelecek sezondan itibaren her maçta salonu Göztepe maçındaki gibi görmek istiyoruz” dedi.

Sezonun ikinci yarısında oynanan Göztepe maçının ısınma anını unutamadığını söyleyen Ece “İnanılmaz bir atmosferdi. 1.Lig seyirci rekorunun kırılması ve muhteşem taraftarımızla alınan galibiyet uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak.” diye konuştu.

Son olarak altyapıya değinen Kozdere; “Ben de altyapıdan yetişen bir Karşıyaka sporcusu olarak altyapının önemine değinmek istiyorum. Şube Başkanımız Serkan Ergüven ve yönetimimizin özverileriyle voleybol salonu yapıldı. Bu salonun kıymetini bilmeliyiz. Kendi salonumuzun olması çok büyük bir avantaj. Bugünlere Karşıyaka sevgisi ve kültürüyle geldik. Sporcudan önce iyi bir birey olarak yetiştirildik. Umarım bütün Karşıyakalı aileler çocuklarını spora kulübümüzde başlatır ve ailemize katılırlar. Çünkü biz çok güzel bir aileyiz.”

Images
Date:13.06.20
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.