Genel Kurul Toplantısı Hakkında Duyuru

Değerli Üyelerimiz,

Karşıyaka Spor Kulübü Derneği Tüzüğü’nün 14/C maddesi gereğince; her üç yılda bir, Mayıs ayında yapılması gereken Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantımızın, bu ay içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmaktaydı.

Ancak, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgınına yönelik olarak, 17.04.2020 tarihinde 31102 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7244 sayılı Yeni Koronavirüs (COVID-19) Salgınının Ekonomik ve Sosyal Hayata Etkilerinin Azaltılması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un 2. maddesi uyarınca, dernek genel kurulları, 31.07.2020 tarihine kadar ertelenmiştir. Bu süre, İçişleri Bakanlığı tarafından üç aya kadar tekrar uzatılabilir. Bunun gerçekleşmesi hâlinde genel kurullar, ertelemenin sona erdiği tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapılacaktır.

Tüm bu bilgilerin ışığında, Derneğimizin 2020 yılı Seçimli Olağan Genel Kurul ve Mali Genel Kurul Toplantısı birleştirilerek, Ağustos ayı içerisinde yapılacaktır. Konu ile ilgili gelişmeler hakkında, siz Değerli Üyelerimiz bilgilendirilmeye devam edilecektir.

Saygılarımızla,

Karşıyaka Spor Kulübü Derneği

Images
Date:12.06.20

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2020 DOGO Tech. All rights reserved.