ING Basketbol Süper Ligi 26. hafta mücadelesi Frutti Extra Bursaspor 84-85 Pınar Karşıyaka

Yardımcı antrenörümüz Recep Şen, ING Basketbol Süper Ligi 26.hafta Frutti Extra Bursaspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

Yardımcı antrenör Recep Şen şu ifadeleri kullandı: 

Kendi sahamızda Frutti Extra Bursaspor'un ilk yarıda bu kadar iyi oynamasına izin vermememiz lazımdı. Onları da tebrik etmek lazım, çok iyi hazırlanmışlar.

“Bize karşı çok istekli ve arzulu oynadılar. İkinci yarıda kendi oyunumuzu oynayabildik. Maçın sonuna kadar kovaladık. Tabii 13-14 sayılı farklardan dönmeye çalışırken savunmada daha fazla enerji sarf etmek zorunda kalıyoruz.

Bu da hücumdaki seçimlerimizin bazen standart dışı olmasına sebep veriyor ama biz iyi bir takımız. İkincilik ve üçüncülük arasında büyük mücadele veriyoruz. Sezonu da buraya kadar çok iyi getirdiğimizi düşünüyorum.

Yanlış bir şey söylemek istemiyorum ama bu kadar eksik kadroyla mücadele ederken hakem arkadaşlarımızın standart dışı kararları bize sıkıntı yaşatabiliyor.

Özellikle en kritik oyuncularımızın çok kolay çalındığına inandığımız faul düdüklerine maruz kalmaları zaten eksik olan rotasyonumuz da daha da sıkıntı yaratıyor.

Yine de her şeye rağmen bu maçı kazanma noktasına getirdik. Kazanabilirdik de ancak iki defa son saniye atışıyla maçı kaybettik.

Üzgünüz. Frutti Extra Bursaspor'u tebrik ediyorum.”

Images
Date:27.03.21
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.