ING Basketbol Süper Ligi Çeyrek Final karşılaşmasında ilk maçı kazanıyoruz!

ING Basketbol Süper Ligi Çeyrek Final karşılaşmasında Türk Telekom'u 82-79’luk skorla mağlup ederek seride ilk maçı kazanıyoruz!

Başantrenörümüz Ufuk Sarıca, ING Basketbol Süper Ligi Çeyrek Final karşılaşması sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Öncelikle bütün ulusumuzun bayramını kutlamak istiyorum. Biraz değişik bir bayram oluyor, herkes evinde ama yapacak bir şey yok. İnşallah hep beraber kısa sürede sağlığımıza kavuşacağız.

Zor bir maç oldu  ama kolay olmasını da beklemiyorduk. Bizim bugün itibariyle dokuz gündeki beşinci maçımız. Çok sert dört maç oynadık. Belki salı gününki maçı biraz rölanti de oynadık.

Yunus sakat, Amath sakat oynatamadık. Tony çok erken faul aldı. Dj ve Sek zaten çıkık parmakla oynuyorlar. Yani bunlar gerçek, bu şekilde sahada kalmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla zaten zor olacağını biliyorduk ama bir de maçın başında tutuk başlayınca skorda da geri kaldık. Gözüken suni bir fark vardı.

Özellikle önce iki uzuna dönüp içerdeki çünkü Mcintyre ile bize üstünlük kurdular. Onu ortadan kaldırdık. Daha sonra da oyunun kontrolünü aldık. Sonda yine tecrübesizlikten bazı oyuncularımızın hataları oluyor. O hatalardan yaptık ve yakalandık ama kazanmayı başardık. Önemli olan kazanmaktı.

Ben hakikaten çok canı gönülden olağanüstü mücadelelerinden dolayı bütün takımı, oyuncularımı kutlamak istiyorum. Şimdi bir maç daha kazanmamız gerekiyor.

Yarın gideceğiz ve cumartesi de  Ankara’da oynayacağız. İnşallah sağlıklı olursak yarı finale çıkan taraf olacağız.

Bütün takımımı tebrik ediyorum. Tekrar herkesin bayramını kutluyorum.

 

Images
Date:13.05.21
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.