Karşıyaka Stadı İçin Önemli Adım

Başkanımız Turgay Büyükkarcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın koordinasyonunda, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve yönetim kurulu üyemiz Kazım Türk ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Görüşmenin ardından ziyaret hakkında konuşan Başkanımız Turgay Büyükkarcı, “Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’nun daveti üzerine bugün öğle saatlerinde bir araya geldik. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de içinde bulunduğu bir konsorsiyum ile Karşıyaka Stadı’nın inşa edilmesi konusunda uzun süre sonra ilk defa çok büyük ve ciddi bir adım atıldı. Çalışmalar hemen başladı. Bakanlığımız ve belediyelerimiz ile tüm Türkiye’ye örnek olacak bir yaklaşım göstererek, Karşıyaka’ya yakışır bir stadın inşaatının bir an önce başlamasını ve bitirilmesini hedefliyoruz. Bunun için de bütün gücümüzle çalışacağız.” dedi.

En kısa sürede Karşıyaka taraftarına yakışacak bir mabedin yaratılacağını umduğunu belirten Büyükkarcı, “Konunun üzerine titizlikle eğilen Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, koordinasyonu sağlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’a, işbirliği içerisinde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e ve Karşıyaka Belediye Başkanımız Cemil Tugay’a teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Images
Date:13.10.20
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2020 DOGO Tech. All rights reserved.