Karşıyaka Taraftar Token, 19.12’de Hayata Geçiyor!

Blockchain dünyasında da bir ilk olma özelliğini taşıyan ve taraftarlarımızın kullanımına sunulacak olan token’lar, özel olarak geliştirilmiş güvenli uygulama üzerindeki ayrıcalıklı fırsatların yanı sıra perakendeden gıdaya, teknolojiden konaklamaya kadar BitciPay anlaşmalı tüm ürün ve hizmet alışverişlerinde kullanabilecek.

19 Aralık Dünya Karşıyakalılar Günü’nde hayata geçecek Karşıyaka Taraftar Token hakkında konuşan Başkanımız Turgay Büyükkarcı, “Anlaşma kapsamında ciddi bir gelir hedefliyoruz. Taraftarlarımıza da maddi karşılığı olan bir değer sunmuş olacağız. Yeşil kırmızı renklere gönül vermiş taraftarlarımız, 19.12 Dünya Karşıyakalılar Günü gibi anlamlı bir günde blockchain sisteminde yerini alacak token’larımızı Bitci.com üzerinden satın alarak, her zaman yaptığı gibi yine kulübüne sahip çıkacaktır.” diye konuştu.

Türkiye’nin ünlü ekonomistlerinden biri olan Erkan Öz’ün Bitci.com CEO'su Onur Altan Tan ile yaptığı YouTube canlı yayınını izleyerek Karşıyaka Taraftar Token hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=66Vc0_Ii2jU

Images

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.