Karşıyaka’nın Kalbi KSK Fan Zone’da Atacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in desteğiyle Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Kulübümüz güçlerini birleştirerek, kente ölümsüz bir eser bırakmak için el ele verdi. Yöneticilerimiz, sporcularımız ve her şeyden önemlisi taraftarlarımız artık KSK Fan Zone’da buluşacak. Büyük bir yaşam alanı olarak düzenlenecek alanda; müzemiz, KSK Store, restoran, kafe ve dev ekranda maçlarımızı izleyebileceğimiz bölüm ile taraftarlarımıza hizmet verilecek.

Kent Ocakbaşı olarak faaliyet gösteren alanda KSK Fan Zone hayat bulacak. Bütün işletmeler Karşıyaka Belediyesi Kent A.Ş. tarafından işletilecek. KSK Fan Zone Karşıyakamız’a gönül vermiş herkesin evi olacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in önceki günlerde “Kulüplerimiz, güzel kentimizin tanıtımında etkin ve önemli bir rol üstlenecek, böylelikle tam bir, 'İzmir Zamanı' yaşayacağız" sözleriyle tam desteğini açıklamıştı. KSK Fan Zone da, Karşıyakamız’a gönül veren herkesin rüyası olacak.

“KSK FAN ZONE, KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ’NÜN YARININI İNŞAA ETTİĞİMİZ YER OLACAK”

Kulübümüz ve taraftarlarımız adına KSK Fan Zone için Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a ve ekibine teşekkürlerini ileten Başkanımız Turgay Büyükkarcı; “Onların heyecanı bizi de sardı ve Karşıyaka Spor Kulübü olarak çok mutluyuz. Taraftarımız bizi çok yakından biliyor biz her platformda canımızı dişimize takarak mücadele ediyoruz. Bütün takımlarımız ciddi bir başarı ivmesi kazandı. Bu başarıları kutlayacağımız, toplantılarımızı yapacağımız, fikir alışverişinde bulunacağımız alanımız eksikti bu da KSK Fan Zone ile bitecek. KSK Fan Zone Karşıyaka Spor Kulübü’nün yarınını inşaa ettiğimiz yer olacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kent A.Ş. Murahhas Üye Haldun Ertan’a ve katkı koyan bütün herkesi canı gönülden kucaklıyorum.” dedi.

“BİZ BİR HİKÂYE YAZMAYA GELDİK”

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ise, “Bu bizim hikayemiz demek istiyorum. Çünkü biz bir hikâye yazmaya geldik. Kulübümüzün böylesi bir eksiği zaten hep vardı. KSK Fan Zone’da ne hikayeler yazılacak. Şampiyon olduktan sonra harika buluşmalar olacak. Ben her şeyden önce Karşıyaka taraftarıyım, böylesi bir eser beni çok gururlandırıyor. Karşıyakamız’a ve kulübümüze çok katkı sağlayacağına inancım tam. İlk kupayı aldığımızda ben de KSK Fan Zone’da olacağım. Çok değerli katkılarından dolayı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Images
Date:13.01.21

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.