KSK Token Alım-Satım İşlemleri Resmen Başladı!

Karşıyaka Spor Kulübü ve Bitci Teknoloji’nin büyük ilgi gören taraftar token projesi kapsamında geliştirilen KSK Token’lar, Bitci.com üzerinde işlem görmeye başladı. 

Karşıyaka Spor Kulübü ve Bitci Teknoloji iş birliğiyle hayata geçen taraftar token projesi kapsamında bir önemli eşik daha geride kaldı. Dünyanın dört bir yanındaki Karşıyaka taraftarları tarafından büyük ilgi gören; iki farklı fazda bugüne kadar 15 milyonun üzerinde satılan KSK Token’lar 16 Mart 2021 tarihi itibarıyla, Bitci Teknoloji’nin kripto para alım satım platformu Bitci.com’da işlem görmeye başladı. KSK Token’ın borsada işlem görmesiyle birlikte, söz konusu token’lar artık Bitci.com’da anlık olarak alınıp satılabilecek. 

Kripto para alım satımı konusunda dünyanın en gelişmiş borsaları arasında yer alan Bitci.com, yatırımcı deneyimi ve global kullanıcı alışkanlıklarını temel alan bir sistem üzerine kurgulanan bir platform. Gerçekleşmiş ve gerçekleşmemiş kâr zarar tablolarıyla dünyada bir ilke imza atarken, kişiye özel çözümleriyle sektörde fark yaratan Bitci.com, teknoloji ve güvenlik altyapısıyla da öne çıkıyor. 

Bitci Teknoloji Hakkında

Çağdaş Holding bünyesinde blockchain teknolojileri araştırma ve geliştirme amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana sektördeki öncü faaliyetlerine devam etmektedir. İlk etapta kendisine ait mining tesisini ve mining havuzlarını kuran Bitci Teknoloji, ardından dünyanın en gelişmiş kripto para alım-satım borsalarından olan Bitci.com’u hayata geçirdi. 2020 yılında, Türkiye’nin ilk borsa ve ödeme sistemine entegre blokzinciri olan Bitci Chain’i geliştiren Bitci Teknoloji, eş zamanlı olarak da Türkiye'de ilk kripto para ile ödeme yapılmasına imkân sağlayan BitciPay’i devreye aldı. Türkiye’de ve yurt dışında çok sayıda spor kulübü ile taraftar token projeleri geliştirmek üzere yola çıkan Bitci Teknoloji, bu kapsamdaki ilk anlaşmaları Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü ve Eskişehirspor; Avrupa’da ise Glasgow Rangers ve Real Betis ile hayata geçirdi. Bitci Teknoloji, inşaat, enerji ve turizm gibi sektörlere yönelik blockchain çözümleri konusunda da çalışmalarına devam ediyor. Bitci.com’un teknolojik altyapısı tamamen kendi mühendisleri ve tasarımcıları tarafından hayata geçirilmiş olup; şirketin genel merkezi Bodrum’dadır.

Images
Date:16.03.21
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.