Kulüp Faaliyetlerine Ara Verilmesi Hakkında Açıklama

Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs salgını ile ilgili olarak ilk günden bu yana, henüz ülkemizde tedbirler alınmaya başlamadan harekete geçen kulübümüz, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere yetkililerin göstermiş olduğu direktiflere uyarak salgının yayılımını önlemek için elinden gelen tüm önlemleri almış ve almaya devam etmektedir.

Tüm tesislerin dezenfekte edilmesine ve çalışmaların özenle gerçekleştirilmesine rağmen, salgının tehlikesi nedeniyle altyapı çalışmalarına ve spor okullarına ara verilmesi ile başlayan süreçte, liglerin tatil edilmesiyle birlikte tüm kulüp faaliyetlerimiz de duraklatılmıştır.

Bu doğrultuda, tüm şubelerimizde yer alan idari çalışanlarımıza da izin verilmiş olup, yalnızca evden çalışma imkanı olan birimlerimiz ile gerekli faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Alınan önlemler ve bireysel bilinçli yaklaşım sayesinde, sorumluluğumuz altında bulunan bini aşkın altyapı ve spor okulu öğrencimiz başta olmak üzere, hiçbir antrenörümüzde, sporcumuzda veya çalışanımızda bugüne kadar koronavirüs şüphesine rastlanmadığını belirtmek isteriz. 

Salgının en kısa sürede sona ermesini ve tüm insanların keyifle günlük hayatlarına dönmesini umarken, hastalanmış olanlara acil şifalar diliyoruz.

Evinizde kalın, sağlıkla kalın.

Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına,
Turgay Büyükkarcı
Başkan

Images

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.