News

divider

2020-2021 sezonu planlamalarına başlayan Pınar Karşıyakamız, başarılı oyuncularımız Yunus Sonsırma ve Nusret Yıldırım ile ikişer yıllık yeni sözleşme imzalamıştır.

Detailed Info

Türkiye Basketbol Federasyonu, gerçekleştirdiği toplantı neticesinde yaptığı açıklama ile ING Basketbol Süper Ligi 2019-2020 sezonunun bugün itibariyle sona erdiğini duyurmuştur.

Detailed Info

Genel Kurul Toplantısı Hakkında Duyuru

Detailed Info

Genel Menajerimiz Selim Çınar, pazartesi günü Münih'te gerçekleştirilecek FIBA toplantısı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Detailed Info

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kulübümüzü ikinci ziyaretinin 94. yıl dönümünde, Ay-yıldızlı armamızı göğsümüzde taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Detailed Info

Şu sıralar salonlardan uzak kalmış olan çocuklarımızı basketbolsuz bırakmamak, 100. Yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu evlerimizde yaşayabilmek için Pınar Karşıyaka olarak 23 Nisan Resim Yarışması düzenliyoruz!

Detailed Info

Basketbol Takımımızın eski oyuncularından Mehmet Zengel'in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Oyuncumuz D.J. Kennedy, ING Basketbol Süper Ligi’nin 23. haftasında Galatasaray Doğa Sigorta karşısında elde ettiğimiz 74-79’luk galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Detailed Info

Başkanımız Turgay Büyükkarcı, basketbol liglerinin sona erdirilmesi hakkında bir açıklama yaptı. 

Detailed Info

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'ın babası, Kıbrıs Barış Harekatı Gazisi ve emekli öğretmen Cemal Tugay'ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.