News

divider

Oyuncumuz Arca Tülüoğlu ile iki yıllık yeni sözleşme imzalanmıştır.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Pınar Karşıyakamız, milli oyuncu James Metecan Birsen ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere iki yıllık yeni sözleşme imzalamıştır.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarına başlayan Pınar Karşıyakamız, başarılı oyuncularımız Yunus Sonsırma ve Nusret Yıldırım ile ikişer yıllık yeni sözleşme imzalamıştır.

Detailed Info

Türkiye Basketbol Federasyonu, gerçekleştirdiği toplantı neticesinde yaptığı açıklama ile ING Basketbol Süper Ligi 2019-2020 sezonunun bugün itibariyle sona erdiğini duyurmuştur.

Detailed Info

Karşıyaka S.K. uygulamasını telefonuna indirip, öz çekimini #KSKapp etiketi ile paylaşarak takımımızı, yönetimimizin konuğu olarak tribünde izleme şansı elde eden taraftarımız belirlendi.

Detailed Info

Genel Kurul Toplantısı Hakkında Duyuru

Detailed Info

Genel Menajerimiz Selim Çınar, pazartesi günü Münih'te gerçekleştirilecek FIBA toplantısı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Detailed Info

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kulübümüzü ikinci ziyaretinin 94. yıl dönümünde, Ay-yıldızlı armamızı göğsümüzde taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Detailed Info

Şu sıralar salonlardan uzak kalmış olan çocuklarımızı basketbolsuz bırakmamak, 100. Yılını kutlayacağımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu evlerimizde yaşayabilmek için Pınar Karşıyaka olarak 23 Nisan Resim Yarışması düzenliyoruz!

Detailed Info

Basketbol Takımımızın eski oyuncularından Mehmet Zengel'in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.