News

divider

Kulübümüze özel üretilen maskeler satışa sunuldu.

Detailed Info

ING Basketbol Süper Ligi’nin 23. haftasında Pınar Karşıyakamız, Galatasaray Doğa Sigorta’yı deplasmanda 74-79’luk skorla mağlup etti ve ligde 20. galibiyetini elde etti.

Detailed Info

Eski yöneticilerimizden Mehmet Peköz'ün babası Sefa Peköz'ün vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Van'da keşif yapan uçağın düşmesi ile 7 güvenlik personelimiz, Siirt'te ise terör örgütüne yönelik operasyon sırasında çıkan çatışmada 2 özel hareket polisi şehit düşmüştür.

Detailed Info

Evde kaldığımız süre boyunca taraftarlarımızın katılımıyla yoğun ilgi gören 5 Soru 5 Cevap, sezon finalini yaptı.

Detailed Info

Yeni sezonda mottomuz: Karşıyaka Spor Kulübüdür! ⚽🏀🏐🎾⛵ Bu anlayışa uygun tişörtü ise taraftarımız tasarlayacak ve seçecek 💚❤

Detailed Info

📺 Yeni dönemde YouTube kanalımızda daha etkin olacağız 🥳 Kulübümüze özel içerikler, röportajlar, maç ve tribün görüntülerinden anında haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Detailed Info

2019-2020 sezonunda formamızı giyen Tony Crocker ile yollarımız, pandemi döneminde gerçekleştirilmiş protokol sonucunda oyuncunun alacaklarından tasarruf edilerek Karşıyaka Spor Kulübü menfaatleri gözetilerek ayrılmıştır.

Detailed Info
Copyright © 2020 DOGO Tech. All rights reserved.