News

divider

Karşıyaka S.K. uygulamasını telefonuna indirip, öz çekimini #KSKapp etiketi ile paylaşarak takımımızı, yönetimimizin konuğu olarak tribünde izleme şansı elde eden taraftarımız belirlendi.

Detailed Info

Yönetimimiz tarafından Futbol Altyapı Sorumlusu olarak Murat Polat göreve getirilmiştir.

Detailed Info

Genel Kurul Toplantısı Hakkında Duyuru

Detailed Info

Sportif Direktöürümüz Atilla Güneş, Kulübümüzün resmi YouTube kanalında canlı yayına katıldı.

Detailed Info

Eski Karşıyaka Belediye Başkanı Kemal Baysak'ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Karşıyaka Belediye Spor Bisiklet Takımı'nın başarılı sporcularından Zeynep Aslan'ın bisikletiyle seyir halindeyken bir aracın çarpması sonucu vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekillerinden Sayın Mehmet Baykan'ın babası Zeki Baykan'ın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

TFF 3. Lig ekiplerinden Somaspor'da forma giyen, geçirdiği tarfik kazası sonucunda hastaneye kaldırılan Melih Vardar'ın yaşam mücadelesini kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Detailed Info

Kulübümüzün eski yöneticilerinden, camiamızın sevilen ismi Asil Öztürk'ün vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Türk sporunun duayen isimlerinden, Trabzonspor'da futbolculuk, teknik direktörlük ve başkanlık yaparak tarihe geçen Özkan Sümer'in 80 yaşında hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.