News

divider

Kulübümüzün eski yöneticilerinden, camiamızın sevilen ismi Asil Öztürk'ün vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Türk sporunun duayen isimlerinden, Trabzonspor'da futbolculuk, teknik direktörlük ve başkanlık yaparak tarihe geçen Özkan Sümer'in 80 yaşında hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Detailed Info

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu'nun ve yöneticimiz Kazım Türk'ün anneannesi Edibe Kafalı'nın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Detailed Info

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kulübümüzü ikinci ziyaretinin 94. yıl dönümünde, Ay-yıldızlı armamızı göğsümüzde taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Detailed Info

Hayalimiz Ksk Orjinli Futbolcuları Milli Takım Ve Avrupa’da Görmek

Detailed Info

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'ın babası, Kıbrıs Barış Harekatı Gazisi ve emekli öğretmen Cemal Tugay'ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Kulübümüze özel üretilen maskeler satışa sunuldu.

Detailed Info

Eski yöneticilerimizden Mehmet Peköz'ün babası Sefa Peköz'ün vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Van'da keşif yapan uçağın düşmesi ile 7 güvenlik personelimiz, Siirt'te ise terör örgütüne yönelik operasyon sırasında çıkan çatışmada 2 özel hareket polisi şehit düşmüştür.

Detailed Info

Malik Tahirler'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.