News

divider

2015-2016 sezonunda sözleşmeli futbolcumuz olan Igor Duric’e ödemekle yükümlü olduğumuz, FIFA nezdinde kalan son dosyamızda, oyuncunun hukuki temsilcileri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda olumlu gelişmeler kaydetmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 3. Grup üçüncü hafta karşılaşmasında Karşıyakamız deplasmanda Gölcükspor’a konuk oldu.

Detailed Info

Play-off karşılaşmaları öncesinde Futbol Takımımızı uğurlayan ve alınacak sonuç ne olursa olsun prim sözü veren Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay; futbolcularımızın ve teknik ekibimizin primlerinin bugün itibarıyla yatırılmasını sağlamıştır.

Detailed Info

Karşıyaka Taraftar Token, 19.12 Dünya Karşıyakalılar Günü'nde sizlerle olacak!

Detailed Info

Bizlere özgür ve bağımsız yaşayabilme hediyesini veren, ulusumuzun geleceğini kurtarmak adına kendi canını ortaya koyan; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz.

Detailed Info

Ege Denizi'nde, Seferihisar yakınlarında gerçekleşen deprem sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 3. Grup 14. Hafta karşılaşmasında Karşıyaka'mız deplasmanda Şile Yıldızspor'a konuk oldu. Yeşil kırmızılılarımız ilk ve ikinci yarıda bulduğu birer golle sahadan 2-0'lık galibiyet ile ayrıldı.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Karşıyakamız, altyapımızdan yetişen savunma oyuncumuz Anıl Çıracı ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Detailed Info

3 milyon TL değerinde Karşıyaka Taraftar Token'ı, Büyük Karşıyaka Taraftarı’nın desteği ile 12. iş gününde tükendi

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Karşıyakamız, altyapımızdan yetişen orta saha oyuncumuz Arif Cılak ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.