News

divider

Misli.com 3. Lig 13. Hafta karşılaşmasında Karşıyaka'mız evinde İçel İdmanyurdu'nu ağırladı. Yeşil kırmızılılarımız sahadan 3-1'lik galibiyet ile ayrıldı.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Karşıyakamız, takım kaptanımız Mustafa Aşan ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Detailed Info

2015-2016 sezonunda sözleşmeli futbolcumuz olan Igor Duric’e ödemekle yükümlü olduğumuz, FIFA nezdinde kalan son dosyamızda, oyuncunun hukuki temsilcileri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda olumlu gelişmeler kaydetmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 3. Grup üçüncü hafta karşılaşmasında Karşıyakamız deplasmanda Gölcükspor’a konuk oldu.

Detailed Info

Play-off karşılaşmaları öncesinde Futbol Takımımızı uğurlayan ve alınacak sonuç ne olursa olsun prim sözü veren Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay; futbolcularımızın ve teknik ekibimizin primlerinin bugün itibarıyla yatırılmasını sağlamıştır.

Detailed Info

Karşıyaka Taraftar Token, 19.12 Dünya Karşıyakalılar Günü'nde sizlerle olacak!

Detailed Info

Bizlere özgür ve bağımsız yaşayabilme hediyesini veren, ulusumuzun geleceğini kurtarmak adına kendi canını ortaya koyan; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz.

Detailed Info

Ege Denizi'nde, Seferihisar yakınlarında gerçekleşen deprem sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 3. Grup 14. Hafta karşılaşmasında Karşıyaka'mız deplasmanda Şile Yıldızspor'a konuk oldu. Yeşil kırmızılılarımız ilk ve ikinci yarıda bulduğu birer golle sahadan 2-0'lık galibiyet ile ayrıldı.

Detailed Info

Karşıyakamız, Misli.com 3. Lig 3. Grup 22. Hafta karşılaşmasında Yalovaspor’u konuk edecek.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.