News

divider

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Karşıyaka'mız dün sahasında Cizrespor’u konuk etti. Yşil kırmızılılarımız 1-0 geriye düştüğü maçta rakibini 5-1 yendi ve liderliğini sürdürdü.

Detailed Info

Profesyonel Futbol Takımımız 2020-2021 sezonu hazırlıklarına bugün yaptığı antrenman ile başladı.

Detailed Info

Sözleşmesi sona eren Teknik Direktörümüz Soner Tolungüç ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, 2020-2021 sezonu için sözleşme şartlarının uyuşmaması nedeniyle yeni sezonda birlikte devam etmeme kararı almış bulunmaktayız.

Detailed Info

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası maç programını açıkladı.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 5. Hafta karşılaşmasında Karşıyaka’mız deplasmanda Yalovaspor’a konuk oldu.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Karşıyakamız, altyapımızdan yetişen tecrübeli stoperimiz Metin Peker ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Detailed Info

İzmir sporuna verdiği değer ile her zaman adından söz ettiren Folkart, FIFA’da yer alan Shukurov, Kovalchuk ve Juninho dosyalarımızın kapatılması konusunda büyük bir hassasiyet göstererek ödemelerimizin zamanında gerçekleştirilebilmesini sağlamıştı.

Detailed Info

19 Aralık Dünya Karşıyakalılar Günü'ne özel mesajları videomuzda...

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Bld., İhtiyaç Haritası ve STK Afet Platformu iş birliğinde oluşturulan #BirKiraBirYuva kampanyası üzerinden, depremde evlerini kaybeden vatandaşlarımızla onlara destek olmak isteyen kişi ve kurumlar birkirabiryuva.org adresinde buluşuyor.

Detailed Info

FIFA’da yer alan son dosyamız Igor Duric’in ödemelerini tamamlayarak, FIFA ile olan tüm uyuşmazlıkları ortadan kaldırıp, yıllardır gündeme gelen puan silme tehdidini sona erdirmiş bulunmaktayız.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.