News

divider

Sportif Direktöürümüz Atilla Güneş, Kulübümüzün resmi YouTube kanalında canlı yayına katıldı.

Detailed Info

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekillerinden Sayın Mehmet Baykan'ın babası Zeki Baykan'ın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

TFF 3. Lig ekiplerinden Somaspor'da forma giyen, geçirdiği tarfik kazası sonucunda hastaneye kaldırılan Melih Vardar'ın yaşam mücadelesini kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Detailed Info

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kulübümüzü ikinci ziyaretinin 94. yıl dönümünde, Ay-yıldızlı armamızı göğsümüzde taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Detailed Info

Hayalimiz Ksk Orjinli Futbolcuları Milli Takım Ve Avrupa’da Görmek

Detailed Info

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'ın babası, Kıbrıs Barış Harekatı Gazisi ve emekli öğretmen Cemal Tugay'ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Kulübümüze özel üretilen maskeler satışa sunuldu.

Detailed Info

Eski yöneticilerimizden Mehmet Peköz'ün babası Sefa Peköz'ün vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Van'da keşif yapan uçağın düşmesi ile 7 güvenlik personelimiz, Siirt'te ise terör örgütüne yönelik operasyon sırasında çıkan çatışmada 2 özel hareket polisi şehit düşmüştür.

Detailed Info
Copyright © 2020 DOGO Tech. All rights reserved.