News

divider

Bugüne kadar hep birlikte özveride bulunduk, sırada son adım var.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Karşıyakamız, altyapımızdan yetişen tecrübeli stoperimiz Cenk Özbey ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Karşıyakamız, sezonun ilk maçında Isparta 32 Spor ile karşılaşacak.

Detailed Info

Bitcichain blokzinciri üzerinde oluşturulmuş KSK Taraftar Token ile kulübümüze destek olurken, aynı zamanda taraftarımız da kazanacak.

Detailed Info

Sportive tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 82. yılına özel üretilen formalar KSK STORE mağazalarımızda satışa çıktı.

Detailed Info

TFF 3. Lig 2. Grup Play-Off Yarı Final karşılaşmasında Belediye Derincespor’u 1-0 mağlup ederek adını finale yazdıran Karşıyakamız, 26 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de Turgutluspor’un rakibi olacak.

Detailed Info

2020-2021 sezonu planlamalarını sürdüren Karşıyakamız, altyapımızdan yetişen kanat oyuncumuz Mustafa Değirmenci ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Detailed Info

Türkiye Futbol Federasyonu, 2. Lig ve 3. Lig kulüp temsilcileri ile yapılan toplantı sonucunda, bu liglerde sezonun kalan karşılaşmalarının oynanmamasına karar verdiğini, resmi internet sitesi üzerinden açıklamıştır.

Detailed Info

Başkanımız Turgay Büyükkarcı ve yöneticimiz Kazım Türk, Kula'da Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu ile buluştu.

Detailed Info

Kulübümüzün sözleşmesi biten oyuncuları Fatih Öztekin ve Anıl Çıracı için bu sabah yapılan antrenmana noter çağrılarak çalışmaya katılmadıklarıyla ilgili tespit yapıldığı yönünde çıkan haberleri üzüntü ve şaşkınlık içinde takip etmiş bulunmaktayız.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.