News

divider

Türkiye Futbol Federasyonu, 2. Lig ve 3. Lig kulüp temsilcileri ile yapılan toplantı sonucunda, bu liglerde sezonun kalan karşılaşmalarının oynanmamasına karar verdiğini, resmi internet sitesi üzerinden açıklamıştır.

Detailed Info

Teknik direktör Soner Tolungüç ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Detailed Info

Başkanımız Turgay Büyükkarcı ve yöneticimiz Kazım Türk, Kula'da Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu ile buluştu.

Detailed Info

Misli.com 3. Lig 3. Grup 29. Hafta karşılaşmasında Karşıyakamız sahasında Batman Petrol Spor’u konuk edecek.

Detailed Info

Kulübümüzün sözleşmesi biten oyuncuları Fatih Öztekin ve Anıl Çıracı için bu sabah yapılan antrenmana noter çağrılarak çalışmaya katılmadıklarıyla ilgili tespit yapıldığı yönünde çıkan haberleri üzüntü ve şaşkınlık içinde takip etmiş bulunmaktayız.

Detailed Info

Türkiye Futbol Federasyonu bugün gerçekleştirdiği toplantı sonucunda 2019-2020 sezonunun tescil formatını belirlemiştir.

Detailed Info

Göztepe'nin önemli isimlerinden, Türk futboluna yıllarca hizmet etmiş 'Bombacı' lakaplı Halil Kiraz'ın, tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrendik.

Detailed Info

10 yaşında kapısından girdiği Karşıyakamızdan 15 yıl boyunca hiç çıkmayan Muhammet Fatih Öztekin, istikrarlı futbolu, arkadaş canlısı karakteri ve saha içindeki centilmenliğiyle örnek sporcu oldu.

Detailed Info

Teknik Direktörümüz Soner Tolungüç, Koronavirüs salgını ile ara verilen liglerin yeniden oynanmasının planlanması ile birlikte Selçuk Yaşar Tesislerimizde hazırlıklarına başlayan Profesyonel Futbol Takımımız hakkında açıklamalarda bulundu.

Detailed Info

98 maçta yeşil-kırmızılı formamızı terleten başarılı forvetimiz Hakan Kuş, 2 maç daha oynarsa 100’ler kulübüne girecek.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.