News

divider

Yeni modelleri ile birlikte maskelerimiz yeniden tüm KSK Store’larda satışta!

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in desteğiyle Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Kulübümüz güçlerini birleştirerek, kente ölümsüz bir eser bırakmak için el ele verdi.

Detailed Info

Bu anlamlı günde, armamıza gönül vermiş dünyanın dört bir yanındaki tüm Karşıyakalıların, Dünya Karşıyakalılar Günü kutlu olsun!

Detailed Info

İzmir’in ve ülkemizin aydınlık yüzü Karşıyaka Spor Kulübü, 108 yıl önce bugün bir zeytin ağacının altında alınan inançlı kararla birlikte doğdu.

Detailed Info

Bitcichain blokzinciri üzerinde oluşturulmuş KSK Taraftar Token ile kulübümüze destek olurken, aynı zamanda taraftarımız da kazanacak.

Detailed Info

Başkanımız Turgay Büyükkarcı ve yöneticimiz Kazım Türk, Kula'da Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu ile buluştu.

Detailed Info

14 yaşındaki Mert Özler 9 yıldır Tenis şubemizde raket sallıyor, hedefi ise büyük, Wimbledon Tenis Turnuvası’nda korta çıkmak…

Detailed Info

Karşıyaka S.K. uygulamasını telefonuna indirip, öz çekimini #KSKapp etiketi ile paylaşarak takımımızı, yönetimimizin konuğu olarak tribünde izleme şansı elde eden taraftarımız belirlendi.

Detailed Info

Genel Kurul Toplantısı Hakkında Duyuru

Detailed Info

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kulübümüzü ikinci ziyaretinin 94. yıl dönümünde, Ay-yıldızlı armamızı göğsümüzde taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.