News

divider

Kulüp Başkanımız Turgay Büyükkarcı, Tenis Şubemizin Mavişehir’de bulunan tesislerine ziyarette bulundu.

Detailed Info

Yeni modelleri ile birlikte maskelerimiz yeniden tüm KSK Store’larda satışta!

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in desteğiyle Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Kulübümüz güçlerini birleştirerek, kente ölümsüz bir eser bırakmak için el ele verdi.

Detailed Info

Bu anlamlı günde, armamıza gönül vermiş dünyanın dört bir yanındaki tüm Karşıyakalıların, Dünya Karşıyakalılar Günü kutlu olsun!

Detailed Info

İzmir’in ve ülkemizin aydınlık yüzü Karşıyaka Spor Kulübü, 108 yıl önce bugün bir zeytin ağacının altında alınan inançlı kararla birlikte doğdu.

Detailed Info

Tüm branşlarda modern tesisleşme hedefimiz doğrultusunda Karşıyaka Belediyesi ve Kulübümüzün gerçekleştirdiği iş birliği ile tenis şubemize yeni kortlar kazandırıyoruz!

Detailed Info

Bitcichain blokzinciri üzerinde oluşturulmuş KSK Taraftar Token ile kulübümüze destek olurken, aynı zamanda taraftarımız da kazanacak.

Detailed Info

Başkanımız Turgay Büyükkarcı ve yöneticimiz Kazım Türk, Kula'da Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu ile buluştu.

Detailed Info

14 yaşındaki Mert Özler 9 yıldır Tenis şubemizde raket sallıyor, hedefi ise büyük, Wimbledon Tenis Turnuvası’nda korta çıkmak…

Detailed Info

Karşıyaka S.K. uygulamasını telefonuna indirip, öz çekimini #KSKapp etiketi ile paylaşarak takımımızı, yönetimimizin konuğu olarak tribünde izleme şansı elde eden taraftarımız belirlendi.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.