News

divider

KSK Token için 2. arz dönemi başlıyor! 1. arz döneminde 10 milyon adet satışa çıktıktan sonra 12 gün içerisinde tükenen KSK Token’in 2. arzı 1 Şubat’ta!

Detailed Info

7-12 yaş arası çocuklarımız için üç ayrı dönemde üçer haftalık gerçekleştirilen yelken kurslarımızda ilk dönem öğrencilerimiz, teorik eğitimlerini tamamlayarak deniz ile buluştu.

Detailed Info

Türkiye Yelken Federasyonu’nun Bodrum, Bitez’de gerçekleştireceği Gelişim Kampı’na Kulübümüzden beş yelkenci yer alacak.

Detailed Info

Karşıyaka Taraftar Token, 19.12 Dünya Karşıyakalılar Günü'nde sizlerle olacak!

Detailed Info

Bizlere özgür ve bağımsız yaşayabilme hediyesini veren, ulusumuzun geleceğini kurtarmak adına kendi canını ortaya koyan; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz.

Detailed Info

Ege Denizi'nde, Seferihisar yakınlarında gerçekleşen deprem sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Detailed Info

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, kurtuluş mücadelemizin zafer ile sonuçlanacağının müjdesini veren Büyük Taarruz’un en anlamlı hediyesi; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun!

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.