News

divider

Karşıyaka’mızın akıllı telefonlar için geliştirilen uygulaması yayında!

Detailed Info

03-09 Nisan 2021 tarihlerinde Urla - Torosan'da yapılan ve 225 sporcunun katıldığı optimist milli takım seçme yarışlarında sporcularımızdan Uğur Yıldırım 5.lik elde ederek Türk Milli takımına seçilmiştir.

Detailed Info

Kuruluşundan bu yana Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonları yetiştirmiş yelken şubemizin önemli sorunu olan ecrimisil konusunda yıllar sonra mutlu sona ulaşılmak üzere.

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Bld., İhtiyaç Haritası ve STK Afet Platformu iş birliğinde oluşturulan #BirKiraBirYuva kampanyası üzerinden, depremde evlerini kaybeden vatandaşlarımızla onlara destek olmak isteyen kişi ve kurumlar birkirabiryuva.org adresinde buluşuyor.

Detailed Info

Yeni modelleri ile birlikte maskelerimiz yeniden tüm KSK Store’larda satışta!

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in desteğiyle Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Kulübümüz güçlerini birleştirerek, kente ölümsüz bir eser bırakmak için el ele verdi.

Detailed Info

KSK Yelken'de ilk dönem derslerimiz başladı.

Detailed Info

Bu anlamlı günde, armamıza gönül vermiş dünyanın dört bir yanındaki tüm Karşıyakalıların, Dünya Karşıyakalılar Günü kutlu olsun!

Detailed Info

İzmir’in ve ülkemizin aydınlık yüzü Karşıyaka Spor Kulübü, 108 yıl önce bugün bir zeytin ağacının altında alınan inançlı kararla birlikte doğdu.

Detailed Info

Bitcichain blokzinciri üzerinde oluşturulmuş KSK Taraftar Token ile kulübümüze destek olurken, aynı zamanda taraftarımız da kazanacak.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.