News

divider

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, kurtuluş mücadelemizin zafer ile sonuçlanacağının müjdesini veren Büyük Taarruz’un en anlamlı hediyesi; 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun!

Detailed Info

KSK Yelken’de 7-12 yaş arası çocuklarımız için yelken kursları 14 Haziran’da başlıyor.

Detailed Info

İzmir'in kurtuluşunun 98. yıl dönümü; gururla, heyecanla kutlu olsun!

Detailed Info

Karşıyaka’mızın akıllı telefonlar için geliştirilen uygulaması yayında!

Detailed Info

03-09 Nisan 2021 tarihlerinde Urla - Torosan'da yapılan ve 225 sporcunun katıldığı optimist milli takım seçme yarışlarında sporcularımızdan Uğur Yıldırım 5.lik elde ederek Türk Milli takımına seçilmiştir.

Detailed Info

Kuruluşundan bu yana Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonları yetiştirmiş yelken şubemizin önemli sorunu olan ecrimisil konusunda yıllar sonra mutlu sona ulaşılmak üzere.

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Bld., İhtiyaç Haritası ve STK Afet Platformu iş birliğinde oluşturulan #BirKiraBirYuva kampanyası üzerinden, depremde evlerini kaybeden vatandaşlarımızla onlara destek olmak isteyen kişi ve kurumlar birkirabiryuva.org adresinde buluşuyor.

Detailed Info

Yeni modelleri ile birlikte maskelerimiz yeniden tüm KSK Store’larda satışta!

Detailed Info

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in desteğiyle Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Kulübümüz güçlerini birleştirerek, kente ölümsüz bir eser bırakmak için el ele verdi.

Detailed Info

KSK Yelken'de ilk dönem derslerimiz başladı.

Detailed Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.