OGM Ormanspor 61 - 101 Pınar Karşıyaka

✅ ING Basketbol Süper Ligi 29. hafta erteleme karşılaşmasında OGM Ormanspor'u deplasmanda 61-101'lik skorla mağlup ediyoruz! 💪 #KSK#KafSinKaf 💚❤️

Başantrenörümüz Ufuk Sarıca, ING Basketbol Süper Ligi 29. hafta erteleme OGM Ormanspor karşılaşması sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Ufuk Sarıca şu ifadeleri kullandı: 

“Tabii öncelikle bu maçı sakatlıksız, kazasız belasız bitirdiğimiz için mutluyum. Farklı bitti ama OGM Ormanspor’un ligden düşeceği kesinleştiği için çok da mukayese edilebilecek bir maç değildi. 

Bizim için hazırlık maçı niteliğindeydi. Açıkçası biz 20 gündür maç oynamıyoruz. Hatta Amath ve Onuralp hastalıklarından ötürü bir aydır maç oynamıyorlar.

Özellikle COVID-19 ve sakatlıklarla beraber dağılmış bir durumdaydık. Son üç dört gündür takım antrenmanı yapıyoruz ama bu maçı oynamak bizim için en azından ritmi bulmak için avantaj oldu. 

Belki bu maçı çarşamba günkü rakibimizle mukayese edemeyebiliriz. Nymburk tehlikeli, çok güçlü bir ekip.

Ancak yine de o maç nabzına, maç temposundaki oyuna bugün takımca paylaşarak katkı verdik. Ligin sonuna geldiğimiz bu yerde biz çok iyi bir sezon geçiriyoruz.

Bundan dolayı da ayrıca mutluyum. Bütün takımımı da kutluyorum. Pazartesi günü Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde Final 8 için Rusya’ya gideceğiz.

Çarşamba günü orada kazanıp öncelikle son güne kadar kalmak, o finali oynamak amacımız. İnşallah bunu başarırız. Kolay mı? Kolay değil ama biz bu takıma inandığımız zaman bu sene de bunu gösterdik, her şeyi yapabiliriz.

Bu yüzden bunu başarmak için elimizden geleni sahaya koyacağız.” #BOSS #ufuksarıca 💚❤️

Images
Date:30.04.21
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.