Teknik Direktörümüz İbrahim Cezayir'in, Soma Spor Karşılaşması Sonrası Açıklamaları

Teknik Direktörümüz İbrahim Cezayir, Profesyonel Futbol Takımımızın Soma Spor ile oynadığı karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

İbrahim Cezayir: "Öncelikle tüm oyuncularımı Soma maçında göstermiş oldukları mücadele gücünden dolayı tebrik ediyorum. 
İlk yarısını dengeli oynadığımız maçta, kornerden yendiğimiz gol ile ilk yarıyı 1-0 geride bitirdik. 

2. yarıya çok iyi başlangıç yaparak, skoru 1-1'e eşitledik. Maçın dengesini elimizde tutmaya çalışarak oynarken, 66. dakikada kaptırdığımız topta ceza alanı içinde rakibe vuruş imkanı sağladık ve 2-1 geriye düştük. Santra sonrası ceza alanının köşesinde yaptırdığımız penaltı ile 3-1 geriye düştük. Oyuna ortak olmak için mücadelemizi yükseltirken, kalecimizin çizginin dışında tuttuğu topa hiç kimsenin anlam veremediği bir şekilde hakemin gol vermesi skoru 4-1'e getirdi. 

Takım savunma problemlerimizi daha hızlı şekilde çözüp daha kusursuz savunma yapmayı uygulamalıyız. Oyunun genelinde mücadele eden ve oyun planını sahaya yansıtan bir Karşıyaka vardı. Oyuncularımın ve bizlerin inancı, son maça kadar devam edecektir. Her maç bizim için final niteliğinde olacaktır. Sahada oynamaya çalışan iki takım vardı, oyunu her iki takım da kazanabilirdi. 2-1'den sonra oyunun dengesini rakip takıma verdik. Rakibimiz Soma Spor'u tebrik ediyor başarılar diliyorum. 

Karşıyaka Spor kulübü daha güçlü, daha iyi oynayan, mücadele eden ve kazanan, en önemlisi geleceğini kazanan bir takım olacaktır."

Images
Date:22.03.21
Categories:

Sports School Pre Registrations Started

More Info
Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.