Basketbol Spor Okulu

divider

Türkiye basketbolunun en istikrarlı camialarından biri olan Karşıyaka Spor Kulübü, geçmişten günümüze kazandığı kupalar ve lig şampiyonlukları ile kazandığı tecrübeyi, başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında genç nesillere aktarıyor.

KSK Basketbol Spor Okulları, 2003 ile 2013 yılları arasında doğan tüm gençlerimize basketbol sevgisini aşılamak için çabalıyor.

Sosyal Eğitim Anlayışı

KSK Basketbol Spor Okulları olarak, çocuklarımızın katılmaktan mutluluk duyduğu bir oyun anlayışı benimsemenin yanı sıra, sporun bireysel gelişime olan etkisini de en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda çocuklarımız yalnızca basketbol oynamakla ve öğrenmekle kalmıyor, birçok sosyalleşme olanağı da buluyor. Gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri, turnuvalar, yaz ve kış kampları ile sosyal hayata katılımlarını kolaylaştırıyoruz.

Bilimsel Yaklaşım

Spor okullarımızda yer alan çocuklarımızın, birden fazla antrenör ile çalışarak farklı özelliklerini geliştirebilmenin yanı sıra, bireysel performans ölçümleri ile gelişiminin optimum düzeyde kalmasını sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan psikolog, diyetisyen, fizyoterapist ve kondisyonerler eşliğinde, özellikle beslenme ve sporcu psikolojisi üzerine seminerler de düzenleyerek modern bilimin son imkânlarını sunup, evlâtlarımıza elimizden gelen katkıyı sağlamaya çalışıyoruz.

Pınar Karşıyaka’da Oynama Şansı

Spor okullarımızda başarılı olan ve spor kariyerine devam etmek isteyen öğrencilerimizi, altyapımızda yer alan yarışmacı takımlarımıza dahil ederek, onlara Pınar Karşıyaka’da en üst seviyede profesyonel basketbolcu olma şansını veriyoruz.

Kayıt İçin Gerekenler
Spor okullarımıza kayıt olmak için aşağıdaki evraklar kayıt esnasında 
- Sağlık raporu
- Fotoğraf (1 adet)
- Nüfus fotokopisi

Application Form

Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.