Tenis Spor Okulları

divider

Türk Tenisinin lokomotif kulüplerinden birisi olan Karşıyaka Spor Kulübü Tenis Şubesi; her yaş grubunda ülkemize çok değerli tenisçiler kazandırmış ve kazandırmaya devam etmektedir. Bugüne kadar ulusal ve uluslararası turnuvalarda birçok kez boy göstermiş olan Tenis Şubemiz; 17 Kez Milli Takımlara sporcu gönderme başarısı elde etmiştir. 

Bünyesinde Milli Takımlarda görev yapan ve alanında çok tecrübeli tenis antrenörleri bulunduran Tenis Şubemiz 2014 doğumlu sporculardan itibaren her yaş grubuna hizmet vermektedir.

KSK Tenis olarak amacımız; küçük yaşlardan itibaren eğitimlerimizde yer alan katılımcılarımızı sağlıklı, mutlu, fiziksel ve mental açıdan dayanıklı,  sosyal sporcular olabilmelerini sağlamaktır.

KSK Tenis Altyapıda Nasıl Yer Alabilirim? 

Spor okullarımızda aldığı eğitim sonucu başarılı bulunan ve Tenis kariyerine devam etme kararı veren öğrencilerimizi; performans tenisine hazırlamak amacıyla özel altyapı gruplarımıza dahil ediyoruz.  Buradaki sporcularımız fiziksel ve teknik açıdan yeterli seviyeye geldikleri andan itibaren ulusal ve uluslararası turnuvalarda bizlerin gözetiminde turnuvalara katılım sağlamaya başlamaktadır. 

Kayıt İçin Gerekenler
Spor okullarımıza kayıt olmak için aşağıdaki evraklar kayıt esnasında teslim edilmelidir.
- Sağlık raporu
- Fotoğraf (1 adet)
- Nüfus fotokopisi

Application Form

Copyright © 2021 DOGO Tech. All rights reserved.